Atelier Eva

 

a víly mu pri zrode života podarovali dary…

Narodila som sa kedˇ krásne pršalo. Od detstva milujem prechádzky v daždi, chodiť po mlákach a nasávať čerstvý život cez všetky zmysly. Dostala som dary, za ktoré som veľmi vďačná a chcem sa s Vami o ne podeliť…

LETNÉ VÝTVARNÉ KURZY  – ZAČIATOK    JÚL  2018

0908 995 549

Objavený svet Um-menia..

Atelier Eva  pod vedením výtvarníka skúseného pedagóga Mgr. Evy Goľovej  poskytuje výuku výtvarného umenia širokej verejnosti.

 

Kreslenie, maľba, tvorba je oddych, zábava, inšpirácia a nanovo objavené schopnosti, ktoré máte, a máte príležitosť ich znova odhaliť. Každý v sebe nosí poklady, ktoré treba dať na svetlo. U nás môžete tvoriť, nezáleží na skúsenostiach s umením ani veku. Kurzy sú určené pre rôzne vekové kategórie od 4 rokov do neurčita a su pripravené tak, aby Vám priniesli príjemné zážitky. Nie sme škola. Predkladáme pestrú ponuku pre tých, ktorí obdivujú umenie nielen výtvarné a chcu si vyskúšať rôzne techniky, pochopiť lepšie umenie a hlavne nájsť svoj spôsob realizácie v tvorbe, pod odborným vedením. V našej ponuke su dlhodobé kurzy, ale aj krátke intenzívne bloky.  Príprava študentov ku talentovým skúškam pre odbory s výtvarným zameraním. Myslite si, že nemáte talent, schopnosť? Spoločne to zvládneme.Ponúkame profesionalitu, individuálny prístup,  dlhoročné skúsenosti, dobrú náladu a úsmev.

Napište Nám…